EN

EN

Інформація про діяльність Громадської організації «УКРАЇНЦІ ЄДНАЙМОСЯ»              

                    Громадська організація «УКРАЇНЦІ ЄДНАЙМОСЯ»  створена, щоб об’єднати громадян для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів як в Україні, так і за її межами, формування свідомої громадянської позиції громадян, сприяння розвитку й утвердженню патріотично свідомої, зростаючої громадської сили, здатної консолідувати суспільство та сприяти створенню умов для вільного й заможного життя кожного громадянина своєї країни.

Громадська організація «УКРАЇНЦІ ЄДНАЙМОСЯ»  допомагає logo_big
малозабезпеченим верстам населення, а саме: надання юридичних, психологічних, соціальних послуг.

Активісти ГО сприяють становленню правової культури та свідомості громадян, підтримці малозабезпечених громадян, а також покращенню духовного та культурного стану суспільства. Безкоштовно представляють інтереси населення у державних органах.

Організація періодично проводить моніторинг соціально-економічного стану в Харкові та Харківській області. Організовує і проводе: конференції, лекції, семінари, мирні зібрання, тощо. Метою яких є допомога малозабезпеченим громадянам та тим,  які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Протягом останніх років ГО брала участь у активному житті нашого міста, долучалась до суботників, ярмарок, виставок, дитячих мастер-класів. Допомагали волонтерам інших ГО у зборі життєво необхідних речей для Збройних Сил України.

Громадська організація «УКРАЇНЦІ ЄДНАЙМОСЯ»  сприяє практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм.