EN

EN

Молодь є майбутнім нашої держави, її інтелектуальним потенціалом, основою економічного, політичного і суспільного життя. Соціальне самопочуття молоді є одним з головних показників розвитку суспільства.

Сучасні суспільні процеси різко змінили соціальне, матеріальне і політичне становище молоді. Останнім часом загострилися такі молодіжні проблеми, як: низький рівень життя, безробіття, зростання цін, зростання злочинності; значна економічна та соціальна залежність від батьків; шлюбно-сімейні; низька народжуваність; матеріальна незабезпеченість, відсутність ресурсів для поліпшення житлових умов; поганий стан здоров’я; втрата ідеалів, соціальної перспективи, життєвого оптимізму, зубожіння, наркоманія, алкоголізм, СНІД. Але основою більшості цих проблем є невпевненість в собі і в завтришньому дні. Для того, щоб допомогти молоді необхідно визначити її роль і місце в суспільстві, з’ясувати її проблеми.

Наша громадська організація «Українці єднаймося» не може залишатись байдужою до сучасних проблем молоді. Декілька раз в місяць, власними силами або при взаємодії з іншими установами, організовуються і проводяться конференції, суботники, лекції, тренінги, семінари, заради мотивації і профілактики. Долучаєм молодь до співпраці.