EN

EN

Інформація відіграє значну роль як у житті суспільства, так і в житті кожної людини. Наявність інформації дозволяє людині усвідомити стан речей, визначити власне ставлення до тієї чи іншої ситуаці, та свідомо прийняти особисте рішення щодо своїх подальших дій, відповідно до власних намірів та реальних обставин. Іншими словами, можна стверджувати, що свідомі дії та вчинки людини є наслідком засвоєння та аналізу тієї інформації, якою вона володіє.

Проте, для досягнення успіху людині необхідно не тільки володіти інформацією, але й вміти нею користуватись. Тут вже йдеться про інформаційну культуру, як один з найважливіших компонентів взаємодії людини з інформацією.

Реалії сьогодення все частіше ставлять людину в безвихідну ситуацію, коли здається неможливим розібратися ні в чинному законодавстві України, ні тим паче, в органах державної влади. Людині важко розібратись, які обов’язки держава покладає на неї і які права воно їй гарантує. Зважаючи на це, в основу створення громадської організації«Українці єднаймося» і була покладена робота і співпраця з громадськістю, яка потребуе даної допомоги.

Кожна людина, яка звертається зі своєю життєвою проблемою до працівника громадської організації, може розраховувати на підтримку і допомогу. Ми співпрацюємо з соціальними інститутами регіону. Можемо проінформувати  і направити Вас на подальшу взаємодію з органами влади.